Hakkımızda

Hakkımızda

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan LED AYDINLATMA sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan baslayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstri-de öncü bir rol üstlenen Galaksi Group gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman “ZİRVE” yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Galaksi Group çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “ZİRVE” ye ulaşılmasını hedef değil, temel almıştır.
LED AYDINLATMA her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek en önemli konu duyarlılıktır. Galaksi Group gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin bzüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.
Galaksi Group Aydınlatma konusunda, estetik, teknolojik ve ergonomik tasarımlar yapmak, üretmek, projelendirmek ve uygulamak amacıyla kurduk. Alternatif Enerji Teknolojileri ve LED Aydınlatma teknolojisi konusunda uzmanlaşarak temiz enerji kaynaklarından maksimum seviyede istifade eden ve ürettiği enerjiyi maksimum tasarruf la kullanan 21. Yuzyılın aydınlatma gereci LED aydınlatma lambaları yüzde yüz verim sağlamaktadır.
Bünyemizde aynı zamanda renk değiştiren aydınlatma sistemleri konusunda uzmanlaşarak mekanlara farklılık katan, bir mekanın istenilen özelliklerini vurgulayan, ifade katan LED’Ii ürünlerimizle en yüksek konfor ve estetiği müşterilerimize sunmayı ilke edindik. Kurulduğumuz günden bu güne kadar gerek ürün tasarımı gerekse üretim kalitesi açısından sürekli gelişim içinde olmaya ve daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayız.
Tasarladığımız ürünlerle genel aydınlatma, iç ve dış dekoratif aydınlatma, lineer aydınlatma ve çevre aydınlatması konusunda projenin kendine özgü özelliklerine uygun çözümler üretmekteyiz. LED teknolojisini kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizle aydınlatma sektöründe yeni bir akim yarattık. Kullanıcının daha estetik daha işlevsel ürünlere sahip olmasını sağlamak düşüncesiyle teknolojinin tüm yeniliklerini de kullanmayı ilke edindik.

Galaksi Group Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkımızda